PIVOVAR

Nabízíme vám nefiltrované, živé pivo, které prospívá zdraví. Vaříme jej v našem pivovaru pouze z přírodních surovin.

Naše pivo vaříme v nerezové varně s objemem 10 hl. Pivo kvasí v otevřené spilce přibližně 7 dnů a potom dozrává ve sklepě při teplotě 2°C – 4°C po 30 až 60 dnů. Vaříme jak klasická piva, tak speciály. Používáme humnový slad ze Záhlinické sladovny, Žatecký chmel a místní vodu. Kapacita našeho pivovaru je 1400 hl .

Piva, která u nás vaříme

Harley davidson Topper – nejúspornější, nejsnáze ovladatelný, nejpohotovější, nejbezpečnější a jeden z nejlevnějších a kvalitně vyráběných strojů na dvou kolech. Startoval taháním za lanko – podobně jako dnešní travní sekačky.
Harley Davidson Scat – mimo vydlážděné cesty… skrz houští i mezi vysokými stromy… Vás Harley-Davidson Scat ponese s jistotou zkušeného hřebce a energií hříběte… Tyto motocykly byly určené pro sportovně založené zákazníky.

Harley Davidson Panhead – Velký a svalnatý, hlasitý a hrdý, Harley-Davidson Panhead je Amerika na dvou kolech.
S motory Panhead přišla nová éra historie Harleyů. Velký a úžasný stroj dostal přezdívku „Král silnic“.

Harley Davidson Shovelhead – Síla a vytrvalost 1200 ccm motorizované nádhery. Jen pro radost z jízdy vyražte na dálnici a polykejte míle… Skvělý stroj ztělesňující americkou svobodu.
Harley Davidson Road King – Některé věci zůstávají netknuty časem – vzhled předního blatníku, tvar palivové nádrže, zvuk motoru – vše navěky. Co je správné dnes, bude správné i za sto let.

Vzhledem k tomu, že pivo potřebuje k dozrání svůj čas, může se naše denní nabídka lišit od nabídky uvedené na pivním lístku.

Galerie