RESTAURACE

053-DAVIDSON-EditRestaurace Harley Pub je stylová restaurace s výbornou kuchyní, točeným nepasterovaným pivem z vlastního minipivovaru, bohatou vinotékou.

Naleznete u nás příjemné a vlídné prostředí k setkávání u dobrého jídla a pití. Nabízíme posezení v útulném prostředí, které je určeno pro setkání s přáteli, rodinnou oslavu nebo firemní večírek.

Pochutnat si u nás můžete na pestré nabídce specialit české i mezinárodní kuchyně. Naší chloubou jsou hamburgery, steaky, grilovaná krkovice, kuřecí křidýlka a marinovaná vepřová žebra. Zajímavá jídla si u nás rádi dají i příznivci vegetariánských pokrmů.

V naší kuchyni nenaleznete polotovary ani instantní dochucovací prostředky.

Gurmánské speciality připravujeme z regionálních surovin, surovin ze soukromých chovů a farem v okolí. Suroviny používáme pokud možno čerstvé, naši kuchaři připravují pravidelně nabídky pokrmů ze sezónních surovin.

Stálý jídelní lístek doplňuje denní obědové menu.

K dobrému jídlu patří i dobré nápoje a pivo z rodinného minipivovaru Harley Pub Vás určitě nezklame! Přijďte ochutnat naše klasická piva, i speciály, dozvědět se něco o výrobě piva a zažít atmosféru varny a ležáckých sklepů…

Vinný lístek pro Vás ve spolupráci s naší restaurací sestavila společnost Vinum Bonum. Široká nabídka vín, sektů i vinných specialit je vybrána z více než 35 vinných sklepů. Vzájemnou harmonií vína a jídla se stává stolování dokonalým gastronomickým zážitkem.

Kávu do restaurace dodává výhradně CAFFE VARESSINA. Káva s vyjímečnou plnou chutí, nezaměnitelným aroma a bohatou pěnou. Čerstvost kávy dodává kávě nezapomenutelný zážitek,… přijďte i Vy ochutnat svůj šálek kávy.

Polední menu pro tento týden

11:00 – 14:00

Naše nabídka

Galerie

¨

Click edit button to change this text.